Kariyer

Size fark yaratmak için fırsat ve sorumluluk sunulsaydı ne yapardınız?   

Sonsuz olasılıkları değerlendirme vaktiniz geldi. Dijital ve insan yaratıcılığının birlikte çalıştığı şirketimizde sizlere heyecan verici bir kariyer imkanı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu doğrultuda gelecekteki başarılarımızın zeminini hazırlamamızda bize destek olacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Mondi Group olarak dürüstlük ilkesi ve performans tutkusu ile yenilikçi çözümler yaratıp, çalışanlarımıza ve dünyamıza değer sunmaktayız. Girişimci bir ruhunuz, hayallerinizi gerçekleştirme tutkunuz varsa ve dünyanın dört bir yanındaki farklı ülke ve kültürlerde çalışma şansına ilgi duyuyorsanız, kendi başarı öykünüzü yaratmanız ve uzun vadeli sürdürülebilir bir kariyer inşa etmeniz için gerçek fırsatları şirketimizde bulabilirsiniz. Bununla birlikte çalışan adaylarımıza çeşitli  avantajların ve görevlerin yanı sıra size global fırsatlar ve ödüller de sunmaktayız. Sonsuz olasılıklar derken, bunu gerçekten kastediyoruz.

Mevcut açık pozisyonlarımızı Mondi Group career pages’ten ve www.kariyer.net sitesinden takip edebilir, ayrıca özgeçmişinizi bizlere iletmek isterseniz MondiOlmuksan.basvuru@mondigroup.com  adresine mail atabilirsiniz.