MONDİ OLMUKSAN’A HOŞGELDİNİZ

Mondi Olmuksan, Türkiye’nin önde gelen ve köklü geçmişe sahip bir oluklu mukavva ambalaj şirketidir. Yiyecek, içecek, tarım ve endüstriyel gibi çok farklı sektörlerinden müşterilerine yüksek kaliteli, sürdürülebilir ambalaj hizmeti sağlar.
Hakkımızda

ÖDÜLLÜ V50 HAVALI NARENCİYE KUTUSU

Plastik Yaş Meyve Sebze kasalarına ikame sürdürülebilir bir alternatif. 50 adet havalandırma deliği optimum hava akışı ve ideal havalandırma ile tazelik sağlar ve gıda zaiyatını önlemeye katkıda bulunur. Ödüllü tasarımı sayesinde mükemmel istifleme ve baskıya da olanak sağlar.
Daha fazla bilgi edin

BÜYÜ. YARAT. İLHAM VER. BİRLİKTE.

Çalışanlarımız bizi, insanlarımızı, topluluklarımızı ve gezegeni önemsemeyi karar verme sürecimizin merkezine koymaya çalışan bir şirket olarak tanımlarlar. Teknoloji bizi verimli kılar, çalışanlarımız ise bizi akıllı yapar.
Kariyer

Mondi Olmuksan - Türkiye'deki gururlu ve başarılı mirasımızla Mondi Group’un küresel uzmanlık ve deneyiminin güçlü birleşimi...

Oluklu mukavva ambalaj sektöründe 50 yılı aşkın tecrübemizle önde gelen oyuncularından biri olarak, Türkiye genelindeki müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve çözümler sunuyoruz. 

5 oluklu mukavva ambalaj tesisi ve 800'ün üzerinde çalışanımızla yenilikçi ve değer yaratan çözümler yaratan müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Şirketimizin çoğunluk hisseleri, dünyanın önde gelen ambalaj ve kağıt grubu Mondi’ye aittir. Hisselerin geri kalanı borsada halka açık olarak işlem görmektedir.

Yatırımcı İlişkileri

Paydaşlarımıza, hissedarlarımıza ve çalışanlarımıza olan sorumluluklarımızın farkındayız.

Yatırımcı İlişkileri

Kurumsal Yönetim

Yönetim Kurulumuz en yüksek kurumsal yönetim standartlarını ve en iyi uygulamaları destekler ve şeffaflık, dürüstlük ve hesap verebilirlik ilkelerine bağlıdır.

Kurumsal Yönetim

Ürünlerimiz

Her sektörün ürün, üretim hattı veya tedarik zinciri gereksiniminden kaynaklanan farklı ihtiyaçları vardır. Mondi Olmuksan olarak gıdadan, e-ticarete, yaş meyve sebzeden, endüstriyel ambalajlara kadar geniş bir ürün yelpazesi ve katma değerli çözümler sunuyoruz.

Yenilikçi ve sürdürülebilir ürünler, inovatif ve ikame tasarımlar ortaya çıkardığımız uzman ARGE kadromuzla müşterilerimizin en yakın çözüm ortağıyız.

Ürünlerimiz